Česlobe - Styčný bod ČechĹŻ a SlovákĹŻ v Belgii

Česlobe - Styčný bod Čechů a Slováků v Belgii

experimentální kroužek pro děti 
Dobrý den,

pro svého syna (10 let) hledám od září nějaký kroužek, ve kterém děti dělají různé pokusy (technické, fyzikální, chemické...).

Nemáte, prosím, nějaký tip nebo radu, kdo takový kroužek pořádá? Nejlépe ve Woluwe St. Lambert. Moc děkuji.

Zuzana

[ komentáře: 3 ] ( 1191 zobrazení )
specializovaná soustružnická dílna pro auta-veterány? 
Dobrý den všem,

doslechl jsem se o těchto jedinečných vzájemných stránkách a tak mne napadlo, zda by mi eventuelně někdo z Vás nemohl pomoci.

S kolegou dáváme dohromady veterána. To víte,chlapi když se dají do opravy "autíčka" jsou jako děti.

Nicméně ve Výběru (Readerś Digest) jsem kdysi četl, že v Belgii existuje jakási specializovaná soustružnická dílna, do které se sjíždějí takoví "srdcaři" a různě tam jeden druhému vypomáhá s opravou či výrobou některých součástek do veteránů, které již nelze sehnat ani přes internet. Jsou tam různé přístroje, které dokáží např. vyrobit určitý díl k vozu Mercedes,Peugeot... tak aby všichni kdo ho potřebují a jsou ať již z Čech nebo Maďarska či odkudkoliv jinud mohli zavítat do oné dílny a zmíněný díl si vyrobit. Vědí tedy ano, díl neexistuje, ale toto je to místo kde ho vyrobím.

Chtěl bych Vás tímto požádat o pomoc v ideálním případě zda nevíte..., avšak stačilo by mi jen nasměrovat mé hledání, kam se obrátit atd.

Jazykovou bariéru nemám, (AJ,NJ,ŠP - slovem i písmem velice aktivně, RJ slovem i písmem aktivně) takže mne můžete nasměrovat klidně i do ciziny přímo, pokud byste tedy někdo z vás věděl nebo tušil.

Předem děkuji za pochopení,snahu a vstřícnost,

Josef

[ 1 komentář ] ( 1484 zobrazení )
Uctovnik / danovy poradca v Bruseli? 
Dobry den,

hladam kontakt na dobreho uctovnika/danoveho poradcu hovoriaceho anglicky, ktory sa vie naozaj dobre pohybovat v spleti belgickych zakonov a poradi pri zakladani podnikania v Bruseli. Dakujem vsetkym za akukolvek radu, prip. kontakt.

Prajem pekny den.

Peter

[ přidat komentář ] ( 1189 zobrazení )
APOSTILE? 
Zdravim, chtel jsem se zeptat jestli nekdo nema zkusenosti s prekladem oddaciho listu s APOSTILE, nevim jestli se to dela v cesku nebo se to da udelat taky v belgii.

Dekuji za kazdou radu a zkusenosti.

s pozdravem jozef

[ komentáře: 4 ] ( 1384 zobrazení )
Doprava na letiste Eindhoven? 
Poradite mi, jak jezdite do Eindhoven na lety s Wizzair? Dekuji

xxx

[ komentáře: 2 ] ( 1225 zobrazení )

<< <Zpět | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Další> >>