Česlobe - Styčný bod ČechĹŻ a SlovákĹŻ v Belgii

Česlobe - Styčný bod Čechů a Slováků v Belgii

Práce v Kortrijku a okolí? 
Prosím ak niekto vie o práci v Kortrijku alebo v okolí žijeme tu s priateľom od februara tohto roku.absolvovala som dvojmesačný kurz holanštiny ale moc mi to nejde.mám certifikat červeneho kríža ako opatrovateľka.4 roky som pracovala v Rakúsku ako opatrovateľka nemčinu ako tak ovládam ale asi všetci dobte viete že tu nemecky nehovoria:(.Dakujem za každú radu bo pomoc.Priateľ je šofér kamionu a tiež zhana prácu lebo funguje pod sk firmou.prácu zoberieme hoc akú:-)

Maria

[ komentáře: 5 ] ( 1589 zobrazení )
Dlouhodobější hlídané parkoviště - garáž? 
Dobrý den,

ráda bych požádala o radu, zda někdo nevíte, kde by bylo možné parkovat déle jak měsíc-hlídané parkoviště či garáž, ideálně někde v okolí Ixelles. Naše auto bohužel velikostně neprojede vjezdem do garáže místa, kde bydlíme.

Předem velice děkuji za jakoukoliv rad.

Kristýna (Kristynaflutkova@gmail.com)

[ komentáře: 3 ] ( 1114 zobrazení )
Hľadám učiteľa angličtiny v Bruseli 
Hľadám učiteľa angličtiny.

V súčasnosti žijem v Bruseli a potrebujem sa rýchlo naučiť konverzovať.

Mám nejaké kurzy ale veľa mi nedali, potrebujem hlavne hovoriť. Najlepšie Slovák alebo Čech. Prípadne čistý Američan.

Ďakujem, Kamila

[ komentáře: 3 ] ( 1567 zobrazení )
Hledají se spolustudenti kurzů tlumočení z češtiny do nizozemštiny 
Dobrý den,

Jsem student tlumočení na Univerzitě v Gentu v oboru čeština - němčina. Příští ročník hodlám udělat postgraduát konferenčního tlumočení, ale pro češtinu bych ještě potřeboval dva další studenty. Ti by se jenom "museli" účastnit (dvou) kurzů tlumočení z češtiny do nizozemštiny . Více informací najdete zde: http://www.vtc.ugent.be/node/12.

Srdečně děkuji,

Brecht Horemans

[ komentáře: 2 ] ( 2858 zobrazení )
Gynekolog? 
Dobry den

potrebujem surne zohnat gynekologa/gynekologicku v okoli Tienenu najlepsie hovoriacu po slovensky alebo cesky .

Dakujem, Danka

[ přidat komentář ] ( 806 zobrazení )

<Zpět | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další> >>