Česlobe - Styčný bod ČechĹŻ a SlovákĹŻ v Belgii

Česlobe - Styčný bod Čechů a Slováků v Belgii

Stěhování do Belgie s dítětem? 
Dobrý den, našla jsem si přítele v Belgii. Chystám se k němu přestěhovat i s dcerou 7 let.

Poradíte mi prosím někdo, co vše je nutné zařídit , abychom se nedostali do nějakých problémů?

Jak je to se školou pro dceru? Umí jen česky. Vůbec si nevím rady. Děkuji moc všem.

Bára

[ komentáře: 5 ] ( 1328 zobrazení )
Volejbal v Bruselu? 
Dobrý den,

v Čechách jsem hrávala amatérskou volejbalovou ligu (mixy) a taky chodila hrát jen tak pro zábavu s partou přátel. Ráda bych pokračovala v hraní volejbalu nebo případně beach volejbalu i v Bruselu. Ví někdo o skupině lidí, kteří si chodí pravidelně zahrát?

Díky předem,

Lucka

[ komentáře: 3 ] ( 1331 zobrazení )
Satelitni televize Sky link sidlo v Ostrave? 
Dobry den,

rada bych ziskala reakce cesky mluvicich obcanu zijicich v Belgii o sluzbach organizace Sky link (sidlo Ostrava).

Jste spokojeni (ja NE), jaké mate zkusenosti s vymenou karet? Co o této, podle meho nazoru PODVODNE organizaci rikaji obcané v Ceské republice?

Rada bych své negativni zkusenosti otukla z dalšími spokojenymi/nespokojenymi divaky. Dekuji za Vase reakce a rady.

Zdravi

Renata

[ komentáře: 2 ] ( 993 zobrazení )
Fotoklub v Bruselu? 
Dobrý den,

slyšela jsem, že v Bruselu existuje český/slovenský fotoklub, ale nepodařilo se mi ho na internetu najít. Může někdo poradit?

Předem díky!

Lucie

[ komentáře: 2 ] ( 984 zobrazení )
registrace auta v Belgii? 
Dobrý den,

mám dotaz týkající se mého auta. Budu se stěhovat do Belgie (bydliště budu mít oficiálně belgické) a řeším, zda je nutné, výhodné, resp. povinné přepsat i auto. Co to všechno obnáší, kolik mě to příp. bude stát atp. Mohu mít i nadále povinné a havarijní ručení tady v Čechách?

děkuji

Lenka

[ komentáře: 6 ] ( 3555 zobrazení )

<< <Zpět | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další> >>