Pro pidn Vaeho inzertu pouijte, prosm, formul na konci strnky.

ESLOBE nem dnou zodpovdnost za pravdivost obsahu zveejnnch inzert, nicmn vyhrazuje si prvo odmtnout zveejnn inzertu s nevhodnm obsahem.

Po zadn Vaeho inzertu bude obsah inzertu zkontrolovn a pot bude inzert zveejnn.

Doba zveejnn inzertu je 30 dn.Hladame dlhodobu pomoc trikrat do tyzdna medzi 17.00-18.30 max 19.00 s vyzdvihnutim deti zo skolky a kratky babysit (dvaja chlapci 3 roky a 1 rok). Byvame v Gente pri St Pieters vlakovej stanici. Na odmene sa dohodneme. Lenka & Christophe a nasi chlapci Andreas a Thomas.
Kontakt: lenka.christiaens@gmail.com
2022-05-22

Hledáme studentku/paní na vyzvedávání 9-leté dcery ze školy (úterý-čtvrtek) a doprovod domů + hlídání další hodinku. Ve středu je to doprovod na sport a vyzvednutí. Na zkoušku co nejdříve, nejvíce pak od září. Děkujeme.
Kontakt: palanij@seznam.cz
2022-05-17

Darujem plne funkcnu domacu pekaren Moulinex Home Bread, 14 programov vratane programu na bezlepkovy chlieb. Byvame pri Parc du Cinquantenaire.
Kontakt: ruzbacky@yahoo.com
2022-05-13

Hledám cenově dostupné bydlení po dobu mé stáže.

Zdravím!

Jsem studentkou 3. ročníku Bakalářského studia a vzhledem k omezenému stipendiu hledám bydlení do 400 EUR/měs v období pol. Června do poloviny Září. Nejlépe okolí Ambassade de la République Tchèque, Av. Adolphe Buyl 154, 1050 Ixelles, Beļģija.

Pár podrobností: sportuji, nekouřím a mám silné alergické reakce na kočky.

Předem děkuji za pomoc.
Lea
Kontakt: leap@seznam.cz
2022-05-11

Výběrové řízení na pozici recepční

Velvyslanectví České republiky v Bruselu hledá posilu pro svůj tým a vyhlašuje výběrové řízení na pozici recepční. Předpokládaný termín nástupu je 1. 7. 2022, smlouva bude uzavřena na dobu určitou – 6 měsíců (tj. do 31. 12. 2022). Smluvní vztah se bude řídit belgickým pracovním právem, včetně odvodů na sociální, důchodové a zdravotní zabezpečení. Termín přihlášek je 27. 5. 2022.

Základní parametry výběru:
- Státní občanství ČR
- Středoškolské vzdělání
- Základní znalost francouzštiny, angličtiny nebo nizozemštiny
- Příjemné a profesionální vystupování
- Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost

Upozornění:
Uchazeči o zaměstnání by měli být oprávněni pobývat na území Belgie podle belgického právního řádu a současně by neměli být osobou blízkou ve smyslu § 22 odst. 1 občanského zákoníku ve vztahu k státnímu zaměstnanci nebo zaměstnanci vyslanému k výkonu služby nebo práce v zahraničí.

Žádáme zájemce a zájemkyně, aby zasílali strukturovaný životopis a reference s kontakty na předchozí zaměstnavatele nejpozději do 27. 5. 2022 na email: milan_feher@mzv.cz.
Kontakt: milan_feher@mzv.cz
2022-05-10

Hledám zkušenou a flexibilní paní/dívku na hlídání ročního chlapečka, přes den, od září, cca 10 dní v měsíci, tj. nikoli každý den. Bydlíme na Merode.
Kontakt: lidacerna@seznam.cz
2022-05-07

Zdravím, hľadam ubytovanie na letné obdobie, od začiatku Júla, do konca Augusta. Ideálne zdieľaný byt, kde by bola k dispozícii izba.

Pár slov o mne.. Moje meno je Daniel, mám 24 rokov a pochádzam zo Slovenska. Momentálne študujem grafický design na magisterskom stupni v Prahe a na leto sa chystám vycestovať na pracovnú stáž do Bruselu.

Ak by ste niečo mali, neváhajte ma prosím kontaktovať,
Ďakujem pekne
Kontakt: Email: mail@danielmalina.com
                / FB: Daniel Malina
2022-04-26

PRODAM velmi vyhodne (z duvodu stehovani) NABYTEK (2 rozkladaci sedaci soupravy, policove dily, predsinova stena, kancelarsky nabytek, regaly ruznych velikosti atd.). Ve vybornem stavu, foto a blizsi informace emailem.
Kontakt: elena_rusinkova@seznam.cz
2022-04-25

Prodám knihu Zdeňka Svěráka Nové povídky za 5 eur.Uplne nová, sešly se mi dvě.
Kontakt: Hask1@post.cz
2022-04-24

Pro pidn Vaeho inzertu pouijte, prosm, tento formul
Text
Kontakt

V ppad problm nebo dotaz ns mete kontaktovat na adrese ceslobe@ceslobe.org.